X

Tento e-shop využívá soubory cookies a bez jejich použití není schopen fungovat. Nesouhlasím s použitím cookies (zobrazí se prázdná stránka).

Kategorie

REFERENCE

Fotodokumentace provedených realizací staveb, firmou Röwe stavitelství


PŘÍKLAD REALIZACE

Realizace dřevěné obloukové konstrukce firmou Röwe stavitelství


PŘÍKLAD REALIZACE

Realizace konstrukce, vyrobené na CNC stroji, firmou Röwe stavitelství


HUNDEGGER K2i

Výroba dřevěných konstrukcí na CNC stroji, se zárukou přesnosti


Nejčastěji pokládané dotazy (FAQ)

Q: Proč nemůžu zboží rovnou objednat?

A: Vzhledem k tomu, že chceme zákazníkovi nabídnout co nejlepší možnou cenu, musíme se každou poptávkou zabývat individuálně. 
 

Q: Proč si nemůžu objednat zboží na dobírku?

A: Jelikož je těchto požadavků minimum a od 1. března 2017 je nutno mít, pro evidovaný příjem platby hotově, EET pokladnu, od této možnosti jsme upustili a zboží prodáváme pouze s možností úhrady převodem.
 

Q: Předtím jsem již u vás objednával zboží a osobně jsem si jej vyzvedával ve vašich stavebninách v České Lípě. Je tu stále ta možnost?

A: Mít stavebniny se nám finančně nevyplatilo, protože jsme stejnak většinu zboží rozesílali po republice. Proto jsme stavebniny zavřeli a začli se věnovat pouze e-shopu a dodávaní zboží přímo od výrobců (resp. autorizovaných dodavatelů).
 

Q: Je možno si někde zboží osobně vyzvednout?

A: Záleží na mnoha faktorech. Pokud zákazník poptává v blízkosti odběrného místa, automaticky jej o této možnosti informujeme. Pro konkrétní informaci nás prosím kontaktujte.