Návštěvnost
Právě online: 0
Dnes: 14
Tento týden: 14
Celkem: 696354

REFERENCE

Fotodokumentace provedených realizací staveb, firmou Röwe stavitelství


PŘÍKLAD REALIZACE

Realizace dřevěné obloukové konstrukce firmou Röwe stavitelství


PŘÍKLAD REALIZACE

Realizace konstrukce, vyrobené na CNC stroji, firmou Röwe stavitelství


HUNDEGGER K2i

Výroba dřevěných konstrukcí na CNC stroji, se zárukou přesnosti


Nejčastěji pokládané dotazy (FAQ)

Q: Je lepší poptat/objednat e-mailem, nebo přes košík?

A: Prakticky je to jedno a záleží na konkrétní poptávce/objednávce. Pokud se jedná o větší, nebo specifickou objednávku, doporučujeme nás kontaktovat přímo mailem. U obou variant naceňujeme množstevní slevu a dopravu.
 

Q: Proč si nemůžu objednat zboží na dobírku?

A: Jelikož je těchto požadavků minimum a od 1. března 2017 je nutno mít, pro evidovaný příjem platby hotově, EET pokladnu, od této možnosti jsme upustili a zboží prodáváme pouze s možností úhrady převodem.
 

Q: Předtím jsem již u vás objednával zboží a osobně jsem si jej vyzvedával ve vašich stavebninách v České Lípě. Je tu stále ta možnost?

A: Mít stavebniny se nám finančně nevyplatilo, protože jsme beztak většinu zboží rozesílali po republice (i do zahraničí). Proto jsme stavebniny zavřeli a začli se věnovat pouze online prodeji.
 

Q: Je možno si někde zboží osobně vyzvednout?

A: Záleží na mnoha faktorech. Pokud zákazník poptává v blízkosti odběrného místa, na vyžádání jej o této možnosti informujeme. Pro konkrétní informaci nás, prosím, kontaktujte.

X

Tento e-shop využívá soubory cookies pro anonymní datovou analýzu a tím zlepšení stávajících služeb. Více informací o používání cookies ZDE